O nas

Nasza firma powstała w 1997 roku. Z bogatym doświadczeniem nabytym przez lata działalności na polskim rynku usług, w 2002 roku poszerzyła działalność o branżę turystyczną.
W marcu 2002 ruszyło pierwsze biuro. Przez te cały okres zdobywaliśmy doświadczenie i wzbogacaliśmy naszą wiedzę. Zawsze wychodziliśmy na przeciw potrzebom klientów, co spowodowało obdarzeniem nas przez klientów dużym zaufaniem, a tym samym rozwojem firmy i otwarciem kolejnych dwóch biur.
Po tych wielu latach pracy z klientami nauczyliśmy się przede wszystkim słuchać i doradzać. Z roku na rok nasze grono zadowolonych klientów sukcesywnie się powiększa.
Hasłem przewodnim w naszej pracy jest zawsze "zadowolony klient". Od początku staraliśmy się dobierać produkty tylko sprawdzonych organizatorów. W naszej ofercie znajdą Państwo największe i najbardziej zaufane marki biur jak Itaka, Rainbow Tours, Sun Fun, Wezyr Holidays, Grecos Holiday, Oasis Tours, Exim Tours, Ecco Holiday i wiele innych.
Prowadzimy sprzedaż produktów największych i sprawdzonych polskich organizatorów. Nasza bogata oferta zawiera wiele ciekawych propozycji wyjazdów wypoczynkowych i objazdowych zarówno na bliskie jak i dalekie kierunki. Szeroki wachlarz oferty pozwala nam zaoferować ciekawy wyjazd zarówno dla doświadczonego podróżnika, jak i dla tych którzy stawiają pierwsze kroki w wyjazdach zagranicznych.

Oprócz oferty typowo turystycznej w naszym katalogu produktów znajdują się również bilety.
Bilety autokarowe największych licencjonowanych polskich przewoźników. Proponujemy Państwu połączenia do prawie wszystkich państw europejskich, kilkaset miast, łącznie kilka tysięcy połączeń.
Ponadto prowadzimy sprzedaż biletów lotniczych wszystkich linii z połączeniami na cały Świat
Również w naszych biurach mogą Państwo zakupić bilety lotnicze na połączenia tanimi liniami na terenie całej Europy. Prowadzimy sprzedaż wszystkich linii latających z lotnisk w naszym kraju, jak również największych linii zagranicznych
Uzupełnieniem oferty biletów są bilety promowe i na Eurotunel.

Jesteśmy partnerem Polskiego Stowarzyszenia Projektów Młodzieżowych, oferując wszystkim osobom poniżej 30 roku życia najtańsze ubezpieczenie na rynku - kartę Euro<26.
Biura nasze prowadzą również sprzedaż biletów na największe koncerty i widowiska oferowane przez sieci Tickepro.Zapraszamy Państwa do naszych biur.